• Śródmiejscy policjanci z wydziału do dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela oraz znajdujących się nim pieniędzy w kwocie 100 zł i 250 euro, dowodu osobistego i kart bankomatowych, zaistniałej w dniu 22 października 2017 roku około godz. 18:35 w recepcji jednego z hoteli w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

 • Policjanci z Wawra zatrzymali 23-letniego RobertaZ., który podejrzany jest o kradzież rozbójniczą. Jak wskazują dowody najprawdopodobniej ukradł on pasażerowi z autobusu nocnego telefon, a kiedy pokrzywdzony próbował go odzyskać został zaatakowany i kilkakrotnie uderzony przez 23-latka. Wobec zatrzymanego sąd zastosował tymczasowy areszt.

 • W ręce policjantów z komisariatu w Wawrze wpadł 42-letni Hubert B,, który podejrzewany jest o groźby karalne i naruszenie miru domowego. Jak wynika z materiałów sprawy mężczyzna wtargnął do cudzego mieszkania i nie chciał go opuścić, jednocześnie groził wszystkim sąsiadom, że powybija im szyby i podpali cały budynek. W prokuraturze podjęto decyzję o zastosowaniu dozoru policyjnego3 razy w tygodniu i wydano zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

 • Bielańscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali kobietę podejrzaną o oszustwa. Joanna P. weszła w posiadanie danych swojej współlokatorki i posługując się nimi wyłudziła pożyczki. Za te przestępstwa kodeks karny przewiduje do 8 lat pozbawienia wolności.

 • Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej w Warszawie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie zdarzenia, które miało miejsce w dniu 8 października 2017 roku około godz. 02:00 w Warszawie na terenie parkingu przy klubie „EXPLOSION” mieszczącego się przy Wale Miedzeszyńskim 646. Żołnierze proszą o kontakt świadków.

 • Ujawnione przez policjantów metki

  Policjanci z Piaseczna ujawnili nielegalny zakład specjalizujący się w naszywaniu zastrzeżonych znaków towarowych znanych światowych marek na ubraniach. Zabezpieczono tysiące metek, wszywek oraz urządzenia do ich mocowania. Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją w tej sprawie zatrzymali również 53- letniego Ormianina.

 • Mundurowi z Bielan zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą teraz za kradzież 200 litrów paliwa. Kierowca cysterny, z której spuszczane było paliwo i dwaj mężczyźni, którzy pomagali je spuszczać i odbierali je z miejsca, już usłyszeli zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z Ochoty zabezpieczyli 2260 paczek papierosów różnych marek, bez polskich znaków akcyzy. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali 51-letniego obywatela Rosji, u którego w samochodach znaleźli nielegalny towar. Teraz za złamanie przepisów kodeksu karno skarbowego grozi mu kara do 3 lat więzienia lub kara grzywny.

 • Mokotowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Policjanci w mieszkaniu Rafała D. znaleźli marihuanę, wagę elektroniczną i tzw. dilerki. Zatrzymanie 26-latka to efekt pracy operacyjnej i precyzyjnie zaplanowanych działań. Za to przestępstwo mężczyźnie może teraz grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

 • Policjant z zatrzymanym mężczyzną

  W ręce policjantów z komisariatu w Wawrze wpadł 42-letni Hubert B,, który podejrzewany jest o groźby karalne i naruszenie miru domowego. Jak wynika z materiałów sprawy, mężczyzna wtargnął do cudzego mieszkania i nie chciał go opuścić, jednocześnie groził wszystkim sąsiadom, że powybija im szyby i podpali cały budynek. W prokuraturze podjęto decyzję o zastosowaniu dozoru policyjnego 3 razy w tygodniu i wydano zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

 • Zabezpieczony przez policjantów rower

  Mokotowscy policjanci w toku prowadzonego postępowania zabezpieczyli rower mogący pochodzić z kradzieży. Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu proszą o kontakt osobisty w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 osobę, która na publikowanych zdjęciach rozpoznają swoją własność.

 • Policjanci biorący udziałw akcji

  Podczas wczorajszej akcji ratunkowej st. sierż. Marcin Wabik ze stołecznego oddziału prewencji wykazał się niezwykłą odwagą. Nie bacząc na zagrożenie, wyprowadził z płonącego domu dwoje ludzi. Sam z objawami zaczadzenia trafił do szpitala.

 • W ręce policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego wolskiej komendy wpadł mężczyzna, który podejrzany jest o uszkodzenie mienia. Z ustaleń wynika, że sprawca, będąc pod wpływem alkoholu, zniszczył drzwi wejściowe do budynku, a następnie pourywał lusterka w dwóch pojazdach. 24-latek usłyszał zarzuty. Przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 • 2017 11 08 graffiti warecka 02Dwóch młodych mężczyzn malujących graffiti na budynku w Śródmieściu ujęli strażnicy miejscy. Ujęci zostali przekazani policji.

  papierosy bez akcyzy - archiwum SMDwie kobiety z papierosami bez polskich znaków akcyzy ujęli strażnicy miejscy na Pradze Południe. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt ujawnionych paczek papierosów.

  Zobacz również