Czekamy na wszystkich chętnych, którzy kochają muzykę, śpiew i pragną rozwijać swój talent pod okiem i (uchem) doświadczonych instruktorów. Należy przygotować 2 utwory ( zróżnicowane stylistycznie) w tym jeden po polsku oraz fragment prozy lub wiersza.

Nasza firma to profesjonalny i największy producent worków filtracyjnych w Polsce. Od 40 lat zgłębiamy i poszerzamy wiedzę w tym zakresie. Doskonale znamy się na funkcjonowaniu systemów odpylania przemysłowego. Naszym zdaniem jest szybkie rozpoznanie problemu i natychmiastowa reakcja poprzez zastosowanie skutecznego rozwiązania. Posiadamy wszystkie akcesoria tekstylne do filtrowania, które wykorzystujemy do odpylania w zakładzie przemysłowym. Każdego dnia setki worków filtracyjnych, także tych nietypowych, schodzą z naszych linii produkcyjnych. Od lat wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, dbając równocześnie o środowisko naturalne, by nadmierna emisja pyłów nie doprowadziła do jego degradacji. Priorytetem, który towarzyszy naszej działalności, jest przedstawienie Państwu jak najlepszej oferty worków filtracyjnych. Wasze zadowolenie ze świadczonych przez nas usług jest dla nas najważniejsze.  

Szeroka gama worków filtracyjnych – skuteczne odpylanie

W naszej ofercie największego producenta worków filtracyjnych w kraju znajdą Państwo szeroki asortyment produktów do zastosowania w urządzeniach odpylających.

Posiadamy worki filtracyjne, które wykonane są z różnego materiału, takiego jak: poliester, polipropylenpoliimid, tkanina szklana z membraną PTFE, PPS czy meta-aramid.

W naszej działalności jesteśmy zorientowani na produkcję worków filtracyjnych do systemów odpylania w zakładach. Stosujemy tzw. filtrację suchą, do której używamy następujących materiałów filtracyjnych:

worków filtracyjnych z poliestru (w wersji podstawowej, wodo i olejoodpornych, iskroodpornych, antyelektrostatycznych, wyposażonych w mikroporową membranę PTFE, membrane poliuretanową oraz z mikrowłóknami),

worków filtracyjnych z polipropylenu (wersja podstawowa, specjalne wykonanie, antyelektrostatyczne i wodo i olejoodporne),

worków filtracyjnych z poliakrylonitrylu (w wersji podstawowej, wodo i olejoodpornych, z obróbką wodo i olejoodporną na bazie PTFE, z domieszką włókien poliimid, wykonanych specjalnie),

worków filtracyjnych z włókniny meta-aramid (wersja podstawowa, wodo i olejoodporna na bazie PTFE, z domieszką włókien PAN, wykonanych specjalnie – posiadających specjalne ulepszenia),

worków filtracyjnych z włókniny PPS, które oferowane są również w wersji podstawowej, wodo i olejoodpornej, z domieszką włókien poliimid (PI) i  wykonanych specjalnie,

worków filtracyjnych poliimid (wkółknina PI) oferowanych w wersji podstawowej, z mieszaniną włókien PTFE, wodo i olejoodpornej.  Stosuje się je głównie w środowisku suchej filtracji  w zakładach, w których temperatura jest wyższa niż 200°C,

worków filtracyjnych wykonanych z tkaniny szklanej z membraną PTFE, która jest bardzo wytrzymała, znosi bardzo wysoką temperaturę  od 260°C do nawet 280°C,

worków filtracyjnych z tkaniny PTFE przeznaczonej do suchej filtracji przemysłowej, są wytrzymałe w bardzo agresywnym środowisku chemicznym, w którym temperatura osiąga nawet 280°C. Tego rodzaju worki są wyjątkowo odporne na mieszkanki chemiczne, które znajdują się w gazach. Również i te worki oferujemy w wersji podstawowej, wodo i olejoodpornej i specjalnie wykonane.

Rozwiążemy każdy problem

U nas znajdą Państwo szeroką gamę worków filtracyjnych na każdą okoliczność. Doradzimy Państwu w każdym problemie związanym z odpylaniem przemysłowym. Nasi specjaliści to fachowcy z dużym i wieloletnim doświadczeniem, którzy  rozwiążą każdy problem. Zajmujemy się również serwisowaniem. Nasza oferta jest szeroka i kompleksowa. Współpraca z nami, to gwarancja skutecznego pozbycia się pyłu w zakładzie przemysłowym. Mogą Państwo liczyć na prawidłowo przeprowadzoną filtrację. Zachęcamy do współpracy i kontaktu z nami.

 

Profesjonaliści w produkcji worków filtracyjnych i odpylaniu przemysłowym

 • Koncert piosenek Jacka Cygana Dzielnica Śródmieście tradycyjnie przygotowała dla mieszkańców karnawałowo-walentynkowy prezent. Już w sobotę 22 lutego o godz. 17.00 w Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37 odbędzie się koncert pt. „Życie jest piosenką”.
 • Handlowała podrobionymi ubraniami, usłyszała zarzuty

  Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją komendy na Pradze Północ zatrzymali 30-latkę, która handlowała odzieżą opatrzoną zastrzeżonymi znakami towarowymi. Kobieta sprzedawała towar przez Internet. Okazało się, że oferowane do sprzedaży m.in. dresy, bluzy i sukienki były jedynie podróbkami oryginałów.

 • Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali ich wywiadowcy z metra

  Rok pozbawienia wolności-tyle czasu spędzi w areszcie śledczym jeden z zatrzymanych mężczyzn. Drugi był poszukiwany przez dziesięć prokuratur rejonowych z całej Polski. 32-latka oraz 49-latka zatrzymali wywiadowcy z Komisariatu Policji Metra Warszawskiego.

 • Markowy alkohol zniknął ze sklepowych półek

  Policjanci z Konstancina-Jeziorny zatrzymali mężczyznę, który ukrył swój łup w pojeździe zaparkowanym po przeciwnej stronie ulicy, choć twierdził, że nie posiada samochodu. Odzyskano alkohol o wartości niemal 1000 złotych.

 • 2020 02 uniwersalne ratownik 01Dramatyczne interwencje podejmują czasem nie tylko strażnicy, którzy patrolują teren. Wieczorem 12 lutego interweniować musiał dyżurny oddziału na Bielanach, który otrzymał informację, że w sąsiednim budynku jakiś mężczyzna chce popełnić samobójstwo.

 • Narkotyki na kuchennej szafce

  Legionowscy policjanci w trakcie interwencji domowej znaleźli amfetaminę oraz haszysz. Środki odurzające zostały zabezpieczone, a ich 46-letni właściciel zatrzymany. Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat więzienia.

 • Lekcja bezpieczeństwa w Metrze

  Policjanci ze Śródmieścia i Komisariatu Specjalistycznego warszawskiego Metra w ramach akcji "Zima w Mieście 2020" spotkali się z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 211 przy ul. Nowy Świat 21A. Spotkanie pod hasłem "Lekcja bezpieczeństwa w metrze" zostało zorganizowane w związku z realizacją zadań wynikających z rządowego programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej", "Kręci mnie bezpieczeństwo, a także w ramach działań prewencyjnych "Bezpieczne Ferie 2020".

 • Podejrzany o oszustwa mieszkaniowe zatrzymany i aresztowany

  Policjanci zatrzymali mężczyznę, który brał zaliczki i podpisywał umowy na wynajem mieszania nie będącego jego własnością. Policjanci ustalili już, że obywatel Libanu oszukał w ten sposób co najmniej kilkanaście osób na kwotę ponad 30 000 złotych. Niewykluczone, że pokrzywdzonych może być znacznie więcej. 33-latek usłyszał już zarzuty, a na wniosek śledczych, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za to przestępstwo grozi mu teraz do 8 lat więzienia.

 • Jak stracić portfel z niezamkniętej torebki?

  Zadanie, jakie miały dwie obywatelki Bułgarii zatrzymane przez mokotowskich dzielnicowych, niemal na gorącym uczynku, było proste. Podjąć obserwację, znaleźć w grupie kobiet zaaferowanych zakupami tę, która ma rozpiętą torebką i portfel na wierzchu. Podejść, wziąć bluzkę lub kurtkę z wieszakiem. Zasłonić torebkę, wyjąć portfel lub telefon i opuścić sklep. Kobietm udowodniono trzy kradzieże, za które sąd może je skazać nawet na 5 lat więzienia.

 • 2020 02 kolizja ot7 02Późnym wieczorem 11 lutego na Gocławiu BMW zderzyło się z toyotą. W wypadku nikt nie został ranny. Miejsce kolizji zabezpieczyli strażnicy miejscy.

  2019 01 uniwersalne 04Strażnicy miejscy zaopiekowali się kompletnie pijanym… 13-latkiem. Chłopak nie wiedział, gdzie się znajduje.

  przewozowkaBył agresywny, brudny i bardzo pijany. Mężczyzna okupujący klatkę schodową domu przy ulicy Śliskiej straszył mieszkańców i zagrażał samemu sobie.

  Czy wiąże się to z masą obowiązków, wyrzeczeń i wydanych pieniędzy?

  Otóż niekoniecznie!  Gdzie możesz się zaopatrzyć w kosmetyki idealne do pielęgnacji twarzy i nie tylko? Na stronie https://indizio.pl/pl/producer/Sisley/597 znajdziesz wiele świetnych kosmetyków oraz na przykład perfumy.

  Na stronie Indizio znajdziesz najlepsze firmy kosmetyczne!

  Odpowiednia pielęgnacja twarzy to klucz do idealnej, nieskazitelnej cery, którą chciałabym posiadać każda kobieta, i zapewne każdy mężczyzna

  Prawidłowe oczyszczanie cery jest tak samo ważne jak stosowanie poprawnie dobranego kremu.Najczęściej to właśnie nie krem czy ciężki makijaż robią „krzywdę” naszej skórze, a  właśnie nieprawidłowa pielęgnacja - warto zatem szczególnie skupić swoją uwagę na tej kwestii.

  Źle oczyszczona cera taka jak zanieczyszczona charakteryzuje się najczęściej wągrami, zaskórnikami, rozszerzonymi porami, a także pryszczami, nadmiernym wydzielaniem sebum oraz ziemistym kolorem cery.
  Z tego względu często mylona jest z cerą tłustą.
  Rozwiązaniem na wyżej wymienione problemy jest dogłębne oczyszczenie skóry, co rozumie się przez wniknięcie głęboko w rozszerzone ujścia gruczołów łojowych i wyciągnięcie wszystkiego, co tam „zalega”. Dopiero taki proces pozwala ją odpowiednio dobrze oczyścić.

  Demakijaż to jeden z najczęściej źle przeprowadzanych etapów pielęgnacji.

  Demakijaż twarzy to  zdecydowanie coś więcej niż tylko usunięcie resztek makijażu i zanieczyszczeń po całym dniu. Jest to  podstawa codziennej pielęgnacji twarzy i nieodłączny element odpowiedniego dbania o skórę. Prawidłowy pozwala nie tylko usunąć pozostałości kosmetyków ale ma również za zadanie usunąć wierzchnią warstwę martwych komórek naskórka, wyeliminować nadmiar sebum, pozbyć się bakterii, kurzu, brudu i pobudzić mikrokrążenie skóry.

  Kolejne etapy to oczyszczanie i tonizowanie

  Do tych etapów znajdziesz masę produktów do różnego rodzaju cery. Są to również bardzo ważne etapy należące do procesu pielęgnacji naszej twarzy.
  Wam produkty o delikatnym działaniu, które posiadają łagodne detergenty takie jak: coco glucoside, lauryl glucoside, coco betaine,  cocamidopropyl betaine
  Taki detergent nie będzie pobudzał gruczołów łojowych do zwiększenia produkcji sebum (co jest niezwykle ważne w przypadku cer tłustych i trądzikowych).Podczas mycia należy pocierać skórę bardzo delikatnie, ponieważ zbyt agresywne tarcie zniszczy naszą barierę ochronną skóry. Dodatkowo pamiętajcie, aby nie używać do mycia gorącej wody ponieważ niszczy ona warstwę ochronną naskórka i może przyczynić się do niepotrzebnego rozszerzania naczynek.

  Pamiętaj że odpowiednia pielęgnacja to podstawa dobrego, trwałego makijażu i nawet najlepsze kosmetyki tego nie zastąpią! Ważne aby pilnować pielęgnacji aby była systematyczna, przynajmniej raz dziennie. Jest to minimum jeśli chodzi o dbanie o cerę.

 • Płacił cudzą kartą

  Kryminalni zatrzymali 42-latka, który przy użyciu skradzionej karty bankomatowej dokonał 10 transakcji. Mężczyzna usłyszał zarzuty dokonania kradzieży z włamaniem, za co grozi mu kra do 10 lat pozbawienia wolności.

 • Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków i handel nimi

  Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i ich udzielanie. W mieszkaniu mężczyzny kryminalni znaleźli marihuanę i tabletki extazy. Za te przestępstwa zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 • 28-latek, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, najbliższe 4,5 roku spędzi w areszcie

  Policjanci z Łomianek zatrzymali poszukiwanego mieszkańca gminy. Na mężczyznę sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Podczas przeszukania jego miejsca pobytu, mundurowi znaleźli marihuanę. Na podstawie zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili 28-latkowi zarzut kradzieży oraz dwa zarzuty kradzieży z włamaniem, których dokonał w warunkach recydywy w drugim półroczu 2019 roku. Zgodnie z dyspozycją sądu, teraz najbliższe 4,5 roku spędzi w jednostce penitencjarnej.

 • Odzyskali audi o wartości 380.000 złotych

  Bielańscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali 28-latka oraz odzyskali przywłaszczone przez niego audi o wartości 380.000 złotych. Mężczyzna wziął samochód w leasing, lecz nie wywiązywał się z płatności oraz nie zwrócił go właścicielowi pomimo żądania zwrotu Zatrzymany usłyszał zarzuty przywłaszczenia mienia znacznej wartości, co zagrożone jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.