• Rozpoznajesz te osoby?

  Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży markowych okularów, głośnika oraz telefonu o łącznej wartości ponad 2000 złotych. Wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach kobiety i mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

 • Znasz tę osobę?

  Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie zaboru w celu przywłaszczenia roweru przy ul. Obywatelskiej w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

 • Bezpieczny pociąg

  Wakacje to okres, w którym częściej podróżujemy. Powinniśmy wtedy być bardziej czujni. Jedni z nas wybiorą swoje auto, niektórzy samolot, jednak wielu skorzysta z pociągów i autobusów. Na zatłoczonych stacjach i peronach czy w tłumie podróżujących pociągami możemy paść ofiarą kieszonkowca.

 • Jeśli wiesz, kim są te kobiety, zadzwoń!

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności w sprawie kradzieży okularów przeciwsłonecznych w galerii przy ul. Światowida 17. Kobiety, których zdjęcia publikujemy mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na ich temat proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. 22 603-51-30 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-52-36. Gwarantujemy anonimowość!

 • Brutalny atak zarejestrowały kamery, znasz tego mężczyznę?

  Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Po brutalnym ataku napastnika, pokrzywdzony doznał złamania żuchwy i stracił przytomność. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na filmie i zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

 • 12 zarzutów w recydywie za kradzież pieniędzy z konta

  Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pieniędzy. Z ustaleń wynika, że 41-latek wykorzystując nieuwagę kolegi przywłaszczył jego kartę bankomatową, którą następnie dokonał 12 transakcji na łączną kwotę 12 tysięcy zł. Mężczyzna miał już konflikt z prawem bowiem przez rok przebywał w zakładzie karnym za podobne przestępstwo. Tym razem usłyszał 12 zarzutów kradzieży w warunkach recydywy.

 • Znasz te kobiety?

  Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów kosmetycznych o wartości ponad 2000 złotych. Wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach kobiety proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

 • Nielegalne automaty nadal są zabezpieczane

  Policjanci z Legionowa zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję, wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem 4 maszyn. Za naruszenie przepisów Ustawy o grach hazardowych grożą surowe kary.

 • Policja w społecznej debacie z mieszkańcami

  Debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu mieszkańców Pragi Północ odbyła się w minioną środę w Wyższej Szkole Menedżerskiej przy ulicy Kawęczyńskiej 36. Wszyscy mieli okazję wymienić się swoimi spostrzeżeniami na temat działania Policji oraz innych służb oraz poruszyć nurtujące ich problemy. Przekazane informacje i uwagi będą pomocne w wypracowaniu metod eliminowania zgłoszonych zagrożeń i pomogą w dalszym podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa w tej dzielnicy.

 • Podejrzani o przestępstwa narkotykowe i poszukiwany listem gończym zatrzymani

  Śródmiejscy kryminalni dzień po dniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Przy 22-latku i w jego mieszkaniu policjanci znaleźli i zabezpieczyli tabletki ekstazy, mefedron oraz marihuanę, a przy 47-latku mefedron. Okazało się również, że młodszy z mężczyzn jest poszukiwany listem gończym. Zatrzymanym za popełnione przestępstwa grozi odpowiednio do 10 i do 3 lat pozbawienia wolności.

 • Odpowiedzą za pobicie

  W ciągu kilku dni grodziscy kryminalni i policjanci z żabiowolskiego posterunku ustalili 3 osoby podejrzane o pobicie. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani rano na terenie sąsiedniego powiatu. W domu jednego z nich funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Wszyscy usłyszeli zarzuty pobicia właściciela posesji i jego dwóch pracowników. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat więzienia.

 • 250 razy przyjeżdżali na stacje paliwowe, tankowali i nie płacili

  Mokotowscy policjanci z wydziału zajmującego się ściganiem przestępstw przeciwko mieniu zatrzymali 37-letniego mężczyznę i jego 24-letnią partnerkę podejrzanych o 250 kradzieży paliwa o wartości 81.000 zł. Podejrzani najczęściej dopuszczali się przestępstw na terenie województwa mazowieckiego. Zdarzały się im też kradzieże w innych województwach. Para prowadziła swoją działalność co najmniej od 1,5 roku. Na stacje przyjeżdżali różnymi samochodami na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Jednego dnia potrafili odwiedzić nawet dziesięć stacji, zatankować i odjechać. Wreszcie wpadli. Wszystkie przestępstwa i wykroczenia prokuratura połączyła w czyn ciągły. Oboje usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

 • 2019 06 nielatDuża dawka wypitego alkoholu sprawiła, że młody człowiek stracił przytomność – na szczęście w pobliżu byli strażnicy miejscy.

  2019 06 mj rembertow 01Bywają gatunki obce, które przyjmują się w naszym klimacie i stają się częścią ekosystemu. Są też takie, które usilnie próbuje się introdukować – nie zawsze w zgodzie z prawem. Taka właśnie sytuacja miała miejsce w Rembertowie.

  2018 06 bieg tyma 09Sześciu strażników miejskich weźmie udział w Biegu im. Stanisława Tyma o puchar Prezydenta m.st. Warszawy. Piąta edycja tej sportowej imprezy już jutro!

  All That Sound  z Ośrodka Kultury Ochoty. To grupa ludzi, których połączyła miłość do muzyki i wspólnego śpiewania.

 • Podał dane brata, bo był poszukiwany 4 nakazami i jechał na skradzionym rowerze

  W ręce policjantów z wolskiej patrolówki wpadł 36-letni mężczyzna podejrzany o kradzież roweru. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany czterema nakazami doprowadzenia. Aby uniknąć odpowiedzialności, na widok umundurowanego patrolu, próbował przyspieszyć i odjechać rowerem. Kiedy mu się nie udało, podczas legitymowania podał dane personalne brata. Zakończyło to się niepowodzeniem i trafił do policyjnej celi. Już usłyszał zarzut.