Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności w sprawie kradzieży asortymentu o wartości ponad 1000 złotych z apteki znajdującej się w galerii handlowej przy ulicy Światowida 17 w Warszawie, w dniu 13.03.2023 r. Mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy ma bezpośredni związek z tym przestępstwem. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Gwarantujemy anonimowość!

Mężczyzna jest w wieku około 25 lat, ma około 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy z zakolami; ubrany był w czarną kurtkę, szarą koszulkę, spodnie jeansowe, buty sportowe w kolorze czarnym, posiadał papierową torbę na zakupy z logo firmy ”House”.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogą w ustaleniu jego tożsamości, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723 52 20, powołując się na numer l.dz. KP-D-II-1776/23.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

kom. Paulina Onyszko

 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę wchodzącego do apteki. Mężczyzna jest w wieku około 25 lat, ma około 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy z zakolami; ubrany jest w czarną kurtkę, szarą koszulkę, spodnie jeansowe, buty sportowe w kolorze czarnym, w prawej ręce trzyma dużą papierową torbę na zakupy z logo firmy ”House”. Jest skierowany przodem do obiektywu kamery.
  rozpoznajesz tego mężczyznę?
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę stojącego pomiędzy półkami z asortymentem. Mężczyzna jest w wieku około 25 lat, ma około 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy z zakolami; ubrany jest w czarną kurtkę, szarą koszulkę, spodnie jeansowe, buty sportowe w kolorze czarnym. Jest skierowany przodem do obiektywu kamery.
  rozpoznajesz tego mężczyznę?
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę idącego pomiędzy półkami z asortymentem. Mężczyzna jest w wieku około 25 lat, ma około 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy z zakolami; ubrany jest w czarną kurtkę, szarą koszulkę, spodnie jeansowe, buty sportowe w kolorze czarnym. W prawej dłoni trzyma dużą brązową papierową torbę na zakupy z logo firmy "House". Jest skierowany przodem do obiektywu kamery.
  rozpoznajesz tego mężczyznę?
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25 lat, około 175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, z ciemnymi włosami i widocznymi zakolami na czole; ubrany jest w czarną kurtkę, szarą koszulkę, spodnie jeansowe, buty sportowe w kolorze czarnym. W lewej dłoni trzyma dużą brązową papierową torbę na zakupy z logo firmy "House". Jest skierowany przodem do obiektywu kamery.
  rozpoznajesz tego mężczyznę?
 • Zdjęcie przedstawia mężczyznę w wieku około 25 lat, około 175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, z ciemnymi włosami i widocznymi zakolami na czole stojącego przed regałem z asortymentem; ubrany jest w czarną kurtkę, szarą koszulkę, spodnie jeansowe, buty sportowe w kolorze czarnym. W prawej dłoni trzyma dużą brązową papierową torbę na zakupy z logo firmy "House". Jest skierowany lewym profilem do obiektywu kamery.
  rozpoznajesz tego mężczyznę?