Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności w sprawie kradzieży asortymentu o wartości 630 złotych w drogerii mieszczącej się przy ul. Światowida 17 w Warszawie w dniu 13.01.2023 r. Bezpośredni związek z tym przestępstwem ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej.

W wyniku podjętych czynności policjanci uzyskali wizerunek mężczyzny podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa.

Ma on około 30-35 lat, około 180 cm wzrostu, włosy ciemne, na twarzy zarost, ubrany był w jasną materiałową kurtkę, ciemną bluzę, ciemne spodnie i ciemne buty sportowe; na szyi miał niebieski szal.

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30, 47 723 52 20 powołując się na numer l.dz. KP-D-II-1025/23.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

kom. Paulina Onyszko/ms

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę wchodzącego przez bramki alarmowe do sklepu. Ma on około 30-35 lat, około 180 cm wzrostu, włosy ciemne, na twarzy zarost, ubrany jest w jasną materiałową rozpiętą kurtkę, na szyi - niebieski szal, ciemną bluzę, ciemne spodnie i ciemne buty sportowe. Jest skierowany przodem do obiektywu aparatu.
    Rozpoznajesz tego mężczyznę?
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę stojącego przed półką z asortymentem drogerii. Ma on około 30-35 lat, około 180 cm wzrostu, włosy ciemne, na twarzy zarost, ubrany jest w jasną materiałową rozpiętą kurtkę, na szyi - niebieski szal, ciemną bluzę, ciemne spodnie i ciemne buty sportowe. Jest skierowany lewym profilem do kamery.
    Rozpoznajesz tego mężczyznę?
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę - ma on około 30-35 lat, około 180 cm wzrostu, włosy ciemne, na twarzy zarost, ubrany jest w jasną materiałową rozpiętą kurtkę, na szyi - niebieski szal, ciemną bluzę, ciemne spodnie i ciemne buty sportowe. Jest skierowany przodem do kamery. Lewą rękę ma podniesioną do lewej kieszeni na wysokości klatki piersiowej.
    Rozpoznajesz tego mężczyznę?