Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Na ponad 1100 złotych strat naraził jedną z drogerii 38-latek. Mężczyzna z galerii handlowej mieszczącej się na Bielanach zabrał 4 flakony perfum o wartości 1100 złotych. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Mężczyzna został zatrzymany przez bielańskich kryminalnych. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który w sklepie z kosmetykami pojawił się nie pierwszy raz. W ostatnim czasie mężczyzna wyniósł 4 flakony perfum nie płacąc za nie, a tym samym naraził sklep na straty w wysokości ponad 1100 złotych. Kradzież została zarejestrowana przez monitoring zainstalowany w sklepie. Właściciel sklepu zgłosił fakt kradzieży na policji. Gdy funkcjonariusze z wydziału kryminalnego przejrzeli zapis z monitoringu nie mieli żadnych wątpliwości kim jest mężczyzna, który nie zapłacił za towar. Zatrzymanie go było tylko kwestią czasu.

Policjanci kilka dni temu zatrzymali 38-latka. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu za kradzież mienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Elwira Kozłowska/is