Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

6 grudnia to tradycyjne "Mikołajki". Policjanci warszawskiej "drogówki" też postanowili zorganizować "Mikołajki" dla uczestników ruchu drogowego. Podczas kontroli drogowych kierowcy, rowerzyści, piesi za drobne wykroczenia dostawali rózgi. Ci, u których wszystko było w porządku, mogli liczyć na drobne upominki. Akcję policjantów wsparł nietypowy Mikołaj - w tę rolę wcielił się znany aktor Tomasz Oświeciński.

Zgodnie z kalendarzem, w dniu 6 grudnia są imieniny Mikołaja. Tradycyjnie w tym dniu grzeczne dzieci dostają drobne upominki, a niegrzeczne - rózgi. Policjanci ruchu drogowego również postanowili uszanować ten specjalny dzieć i podejść w nietypowy sposób do wszystkich, którzy poruszają się po drogach. Specjalny "Mikołajkowy Patrol Drogowy" rozdawał drobne upominki tym, którzy znają i stosują przepisy i zasady ruchu drogowego. Dla tych, którzy popełnili drobne błędy, znalazły się rózgi.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.