Zapraszamy do lektury wrześniowego wydania numeru „Życia Śródmieścia”, bezpłatnej gazety naszej Dzielnicy.

W nim m.in.: mapa podziału Dzielnicy na obwody wyborcze wraz z wykazem lokali wyborczych do nadchodzących wyborów do Sejmu i Senatu RP, wywiad z Jarosławem Szostakowskim - wiceprzewdoczącym Komisji Polityki Społecznej i Rodziny Rady m.st. Warszawy, informacje o nowo rozpoczętym roku szkolnym, lista śródmiejskich projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego na rok 2020 oraz zaproszenie na kończące lato wydarzenia plenerowe organizowane w Śródmieściu.

„Życie Śródmieścia” jest bezpłatną gazetą Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, dostępną w Urzędzie Dzielnicy Śródmieście przy ul. Nowogrodzkiej 43, Bibliotece Publicznej i jej filiach, Domu Kultury Śródmieście i Młodzieżowych Domach Kultury oraz w śródmiejskich przedszkolach i szkołach podstawowych. Jej celem jest nie tylko informowanie o aktualnościach, ale też budowanie poczucia lokalnej wspólnoty, integrowanie naszej społeczności oraz rozbudzanie dobrze rozumianego poczucia dumy z zamieszkiwania w samym sercu naszego pięknego miasta.

Do pobrania:

"Życie Śródmieścia" - wydanie wrześniowe (plik pdf 7,6MB)

Wszystkie numery "Życia Śródmieścia"


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.