Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Komendant Rejonowy Policji Warszawa II mł. insp. Mariusz Kaszowicz oraz Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski zapraszają dzieci i rodziny z Mokotowa oraz całej Warszawy do udziału w Pikniku „Policja Dzieciom” zorganizowanym z okazji obchodów 100 Rocznicy Powstania Polskiej Policji. Na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji i niespodzianek, radiowozy, sprzęt i wyposażenie Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, policyjnych antyterrorystów oraz pokazy tresury psów służbowych.

W trakcie imprezy będzie można obejrzeć wyposażenie oraz sprzęt policyjny z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, tresurę psów służbowych z Komendy Stołecznej Policji, wozy bojowe i wyposażenie Straży Pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 9 na warszawskim Mokotowie, wyposażenie i sprzęt Straży Miejskiej z II Oddziału Terenowego w Warszawie. Pokazy samoobrony zaprezentowane przez ekspertów sztuk walki ze straży miejskiej, wóz bojowy i wyposażanie Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie.

Dodatkową atrakcją dla dzieci będą dmuchane zjeżdżalnie, stoisko z watą cukrowa oraz stoiska promocyjne Urzędu Dzielnicy Mokotów, Policji, Straży Miejskiej, Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w wielu zabawach, konkursach oraz grach.
Zaczynamy dzisiaj (22 lipca 2019 r.) o godzinie 10:00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Mokotów przy ul. Niegocińskiej 2 A. Impreza zaplanowana jest do godz. 14:00. Zapraszamy serdecznie.

rk


1000 Znaków do wykorzystania