Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Posiadanie dużej floty samochodów w firmie wiąże się z koniecznością odpowiedniego zarządzania nią – zarówno w celu uzyskania maksymalnych oszczędności, jak również najwyższej efektywności firmowych działań. Osiągnięcie najwyższej skuteczności w obu tych dziedzinach jest możliwe dzięki innowacjom technologicznym, z jakich możesz korzystać. Jeżeli chodzi o zarządzanie flotą samochodową, będą to dwie aplikacje – Arval Connect oraz Arval Fleet View, które warto omówić. Sprawdź, jak wspomogą one Twoje przedsiębiorstwo!

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową – pomogą Ci nowoczesne aplikacje!

Zarządzanie flotą samochodową – po co mi specjalna aplikacja?

W wielu przedsiębiorstwach, które zajmują się transportem i logistyką, floty pojazdów są na tyle duże, a liczba pracowników odpowiedzialnych za ich kierowanie tak wielka, że odpowiednie kontrolowanie uzyskiwanych wyników oraz ponoszonych kosztów jest bardzo trudne. Wymaga czasu, skupienia, a nawet zatrudniania specjalistów odpowiedzialnych za dokonywanie analiz. Dzięki nowoczesnym aplikacjom Arval zarządzanie flotą samochodową jest o wiele łatwiejsze i możesz zajmować się nim samodzielnie – dzięki wielu zróżnicowanym wskaźnikom oraz informacjom, skontrolujesz stan swojej floty i będziesz mógł dokonać analiz, niezbędnych do poprawienia efektywności firmowych działań czy optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa.

Grunt, to wybrać odpowiednie aplikacje – my polecamy Arval Connect oraz Arval Fleet View, ponieważ cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem użytkowników i dają przedsiębiorcom szereg możliwości. Sprawdźmy jakich!

Arval Connect, czyli serwis dla managerów flot

Z tej aplikacji, a właściwie systemu, chętnie skorzysta każdy menager floty – umożliwia on bowiem kompleksowe monitorowanie pojazdów, administrowanie dokumentacji oraz umożliwia skuteczniejszy i szybszy obieg informacji, dzięki czemu praca przedsiębiorstwa będzie o wiele bardziej wydajna. Zarządzanie flotą jest możliwe między innymi dzięki wbudowanemu kalendarzowi dostaw, dostępowi do różnych informacji na temat pojazdu czy też archiwum faktur oraz raportów.

Arval Fleet View, czyli najważniejsze wskaźniki dla Twojej firmy

Jeżeli chcesz, aby monitoring floty samochodowej w Twoim przedsiębiorstwie był w stu procentach skuteczny, ta aplikacja będzie odpowiednim wyborem. Daje on użytkownikowi wszelkie niezbędne informacje dotyczące pojazdów, wchodzących w skład posiadanej przez niego floty czy generowanych przez nią kosztów. Co więcej – monitorować można każdy pojedynczy pojazd, a wyniki oglądać w formie graficznej, co zdecydowanie usprawnia zarządzanie flotą samochodową.

Nowoczesny system zarządzania flotą – dla każdej firmy!

Niezależnie od tego, jak duże przedsiębiorstwo prowadzisz i ile samochodów wchodzi w skład zarządzanej przez Ciebie floty, profesjonalny system zarządzania flotą pojazdów będzie z całą pewnością rozwiązaniem niezwykle korzystnym, który dostarczy Ci wiele wskaźników i umożliwi o wiele bardziej przemyślane zarządzanie flotą transportową. Możesz użytkować system samodzielnie albo wyznaczyć do tego pracownika, dzięki czemu skupisz się wyłącznie na podstawowej działalności, oszczędzając i zwiększając efektywność prowadzonych na co dzień działań.

Zyskasz:

  • oszczędności,

  • większą efektywność kierowców,

  • lepsze wykorzystanie pojazdów,

  • skuteczniej realizowane zlecenia,

  • możliwość skupienia się na podstawowej działalności.

Sprawdź zatem wszystkie możliwości wymienionych wyżej aplikacji i podejmij decyzję – może to mieć ogromny wpływ nie tylko na zarządzanie flotą samochodów, ale również funkcjonowanie Twojej firmy!