Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym w celu odbycia czterech lat pozbawienia wolności za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego dla Warszawy Woli w Warszawie został przewieziony do zakładu karnego.

Policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 42-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w Warszawie wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. 42-latek ukrywał się poza granicami Warszawy.

Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary  w wymiarze czterech lat pozbawienia wolności.

ea/ms

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów w trakcie przesłuchania
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów