Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

W godzinach popołudniowych Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego m. st. Warszawy otrzymało informację o silnym zadymieniu w okolicach ul. Kłosowej. Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy gaśnicze z JRG nr 10 oraz jeden zastęp z JRG nr 11.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano w pełni rozwinięty pożar drewnianej wiaty, znajdującej się w bliskiej odległości budynku mieszkalnego. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów wody w natarciu. Po przybyciu zastępu z JRG 11 podano trzeci prąd wody w obronie, będącego obok, blaszanego garażu.

W trakcie działań gaśniczych znaleziono dwie butle gazowe, które poddano chłodzeniu. Po ugaszeniu pożaru pogorzelisko sprawdzono kamerą termowizyjną, która wykluczyła zagrożenie pożarowe.

Tekst: kpt. Adam Laskowski
Zdjęcia: mł. asp. Piotr Tarkowski


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.