Policyjni wywiadowcy zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzewanego znęcanie się i bicie swojej partnerki. Będąca w ciąży kobieta z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci złożyli do prokuratora wniosek o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi on teraz w areszcie śledczym.

Policyjni wywiadowcy na jednej z piaseczyńskich ulic zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Z policyjnych ustaleń wynika, że jest on podejrzewany o znęcanie się nad będącą w ciąży swoją życiową partnerką. Z materiałów sprawy wynika, że jego zachowanie wobec kobiety było wyjątkowo brutalne. Zadawał jej uderzenia po całym ciele, używając przy tym także różnych narzędzi. Kobieta z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przedstawili mu zarzuty karne za znęcanie się nad osobą najbliższą, narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, a także za znęcanie się nad psem należącym do poszkodowanej.

Do prokuratury wpłynął wniosek o zastosowanie wobec 31-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi teraz w jednym z aresztów śledczych.

ea/js

  • Policjantka zakłada kajdanki podejrzanemu o przemoc w rodzinie
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów

Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP

Ładowanie odtwarzacza...
2.22 MB
Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP