Kryminalni z Żoliborza zatrzymali młodego mężczyznę, który od dwóch miesięcy skutecznie unikał kontaktu z organami ścigania. Zazdrosny 23-latek jest podejrzany o uszkodzenie ciała, zniszczenie mienia oraz zakłócenie miru domowego byłej partnerki. Kilka dni temu usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec stycznia tego roku, młoda kobieta powiadomiła policjantów z Żoliborza o tym, że została  napadnięta przez byłego chłopaka. Mężczyzna wdarł się do mieszkania pokrzywdzonej, uderzył ją oraz zabrał telefon, który następnie roztrzaskał o podłogę. Powodem napaści miała być zazdrość oraz zemsta za zerwanie.

Policjanci, przyjęli zgłoszenie od kobiety, lecz nie mogli zająć się podejrzanym. Mężczyzna na jakiś czas wyprowadził się ze swojego mieszkania, nie chciał również skontaktować się z żoliborskimi śledczymi.

Kilka dni temu został zatrzymany przez kryminalnych oraz doprowadzony do komisariatu, gdzie usłyszał zarzuty naruszenia miru domowego, uszkodzenia ciała oraz zniszczenia mienia. Teraz grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

esz/ks