Około godziny 10:00 do Punktu Alarmowego JRG 13 wpłynęło zgłoszenie o pożarze śmietnika na cmentarzu przy ulicy Grzybowej. Do akcji zadysponowano zastęp GBA-Rt 3/16/4 z JRG 13.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia KDR zastał pożar śmietnika na cmentarzu, przygaszony przez pracownika. Dodatkowo nadpalona została ławka oraz drzewo, które znajdowało się w pobliżu.

Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody na pozostałe zarzewia ognia przy pomocy podręcznego sprzętu gaśniczego - hydronetki plecakowej.

W akcji trwającej niespełna 30 minut udział brało 5 ratowników.

Tekst: mł.asp. Krzysztof Koseski
Zdjęcia: mł.asp. Krzysztof Koseski


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl