Około godziny 20:30 Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 11 otrzymała zgłoszenie o pożarze warsztatu samochodowego. Do zdarzenia zadysponowano zastęp GBARt 3/16/4.2, GCBA 5/32/2.5 oraz GCBA 5/32/2.5 z JRG 6.

Po przybyciu zastępów na miejsce zdarzenia zastano pożar warsztatu samochodowego. Pożar był w fazie rozwiniętej. Dwie osoby przebywające w obiekcie ewakuowały się przed przybyciem zastępów PSP. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów gaśniczych w natarciu. Po ugaszeniu pożaru i przewietrzeniu pomieszczeń stwierdzono obecność butli z acetylenem, która była poddana działaniu ognia. Dalsze działania polegały na wyznaczeniu strefy zagrożenia, zbudowaniu bezobsługowego stanowiska gaśniczego oraz chłodzeniu butli. Po zakończeniu procesu chłodzenia butla została przeniesiona do zbiornika przenośnego i przekazana właścicielowi budynku.

Tekst: mł. kpt. Michał Suchański
Zdjęcia: zmiana III


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl