Około godziny 2:25 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Siekierkowskiej. Do akcji zadysponowano zastępy: GBA 2/16 Pr-750 i GBARt 2,5/30/2,5.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy, który z nieznanych przyczyn wpadł w poślizg i kilkukrotnie uderzył w barierę energochłonną blokując oba pasy ruchu. Na miejscu zdarzenia nie było kierowcy pojazdu jak również pasażerów.

Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe oraz uprzątnięciu z jezdni części pojazdu i płynów eksploatacyjnych. Przeszukano również pobliski teren, gdyż istniało prawdopodobieństwo, że osoba poszkodowana w zdarzeniu mogła w szoku oddalić się i stracić przytomność. Prowadzone poszukiwania niestety nie przyniosły rezultatów. Miejsce działań przekazano patrolowi Policji.

W akcji trwającej około godziny brało udział 10 strażaków.

Tekst: st. ogn. Robert Rosłaniec
Zdjęcia: st. ogn. Robert Rosłaniec


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.