O godzinie 20:20 strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 12 zostali alarmowo wezwani do wypadku na Wale Miedzeszyńskim. Ze zgłoszenia wynikało, że w zderzeniu brało udział trzy samochody osobowe. Do akcji wysłano trzy zastępy ratowniczo – gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej.

W momencie przyjazdu ratowników PSP na miejsce, wszyscy uczestnicy kolizji znajdowali się poza pojazdami. Nikt nie uskarżał się na dolegliwości powstałe wskutek uderzenia. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji i udrożnieniu jezdni w kierunku Otwocka. Po zakończeniu działań przez PSP na miejscu została Policja, która prowadziła swoje dalsze czynności. Powrót zastępów do koszar zanotowano o godzinie 21:20.

Tekst: mł. asp. Marcin Rybski
Zdjęcia: JRG 12


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież