Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna odnaleźli terenową mazdę skradzioną sprzed hipermarketu. W tej sprawie wczoraj w miejscowości Warka policjanci zatrzymali 29–letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Pod koniec listopada, sprzed jednego z hipermarketów w Piasecznie została skradziona nowa, terenowa mazda. Zaangażowani w tej sprawie policjanci z wydziału kryminalnego  komendy w Piasecznie odnaleźli ją na jednej z posesji znajdującej się na terenie gminy. Samochód szczelnie przykryty był pokrowcem. Ponadto w trakcie przeszukania mundurowi ujawnili między innymi tablice rejestracyjne od innej mazdy, która została skradziona na terenie Piaseczna 1. października br.

W tej sprawie policjanci zatrzymali w Warce 29-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonywanie kradzieży pojazdów. Sprawa ma charakter rozwojowy i trafiła już do wydziału dochodzeniowo-śledczego.

js/jf


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.