2018 uniwersalne legitymowanie 02Uciekiniera z ośrodka wychowawczego i nieletnią, która podrobiła legitymację ujęli stołeczni strażnicy miejscy. Oboje przekazano policji.

Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego, którzy 4 grudnia ok. godz. 8.30 patrolowali Bielany, zauważyli na ul. Kasprowicza dwie nieletnie osoby palące papierosy. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Młoda dziewczyna okazała strażnikom miejskim legitymację. Dokument był podrobiony. Wezwano patrol policji. Policjant potwierdził, że legitymacja nie jest oryginalna, bo przerobiono w niej datę urodzenia. 15-latka została przewieziona do Komendy Rejonowej Policji, gdzie prowadzone są dalsze czynności.

Tego samego dnia ok. godz. 9 strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego otrzymali informację, że w autobusie linii 169, który stoi na pętli przy ul. Spartańskiej znajduje się młody nietrzeźwy mężczyzna. Funkcjonariusze odnaleźli autobus. Na tylnym siedzeniu spał młody chłopak. Po dobudzeniu powiedział strażnikom miejskim, że uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w miejscowości Herby. Wezwano patrol policji, któremu przekazano poszukiwanego uciekiniera.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.