Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży torebki w jednej z restauracji. Wizerunek osoby mającej związek z tym przestępstwem jak i sam moment kradzieży zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży w jednej z restauracji w centrum miasta. Do zdarzenia doszło 22 września tego roku. Nieznany dotąd mężczyzna wykorzystał nieuwagę turystki, która powiesiła swoją torebkę na oparciu krzesła.

Wizerunek osoby podejrzewanej o to przestępstwo jak i  moment kradzieży zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 73, 22/ 603 91 40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rsz.

 

  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież
Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.