Policjanci z Piaseczna pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny dzisiejszego wypadku drogowego, w którym zginął 41- letni kierowca lexusa. Pojazd ten z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał z jezdni i z impetem uderzył w drzewa. Na drodze 722 jeszcze przez kilka godzin kierowcy mogą spodziewać się utrudnień. Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność!

Tuż przed 4.00 na drodze wojewódzkiej numer 722 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Z pierwszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący lexsusem zjechał do rowu, a następnie z ogromnym impetem uderzył w znajdujące się obok drzewa. Niestety mimo podjętych przez służby ratownicze działań 41- letni mężczyzna zmarł. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowy przebieg tego wypadku. Na odcinku pomiędzy miejscowościami Bogatki a Jazgarzew kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które mogą potrwać jeszcze przez kilka godzin.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność i rozwagę!

ea/js

  • Wypadek na DW 722 fot. piasecznonews

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.