2018 uniwersalne patrol ulica 01W środę 7 listopada kontrolując jedno z osiedli Wawra strażnicy VII Oddziału Terenowego zauważyli trzech degustatorów piwa, którzy spożywali trunek w miejscu publicznym. Gdy mężczyźni zauważyli funkcjonariuszy stwierdzili, że lepiej będzie oddalić się szybko z tego miejsca.

Gdy strażnicy podjęli interwencję, jeden z mężczyzn wykazał się niepohamowaną agresją, uderzył strażnika i próbował uciec, na co strażnicy zdecydowanie nie wyrazili zgody. Trzeba było zastosować środki przymusu bezpośredniego, w tym kajdanki. Ujęty mężczyzna jednak nadal nie chciał „współpracować” ze strażnikami. Uspokoił się dopiero, gdy znalazł się na komisariacie policji. Za naruszenie nietykalności funkcjonariusza poniesie konsekwencje. Dalsze czynności poprowadzi policja.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.